Stretnutie so Zuzkou Smatanovou

Autor: Barbora Ščípová | 2.6.2012 o 18:50 | (upravené 2.6.2012 o 18:58) Karma článku: 4,98 | Prečítané:  749x

  Tak ako každý rok, aj tento, náš internát organizoval súťaž Slávik. Je to akási tradícia a súčasťou tejto už jedenásťročnej tradície, je vždy aj hosť Slovenského šoubiznisu. Tento rok k nám zavítala stálica a aj slávica hudobného neba, speváčka Zuzka Smatanová.

Naša spoločná fotografia - Zuzka, ja a moja kamarátka MáriaNaša spoločná fotografia - Zuzka, ja a moja kamarátka MáriaAutorka článku

Meno nášho hudobného hosťa býva vždy do poslednej chvíle prísne tajné, no keďže som mala tento ročník moderovať, dozvedela som sa o Zuzke skôr ako ostatní. Musím priznať, že som bola veľmi rada, pretože Zuzka je podľa mňa skvelá speváčka a som jej veľkou fanúšičkou. Na stretnutie s ňou som sa pripravovala skôr psychicky ako fyzicky, pretože som dosť veľká trémistka. Keď už som mala pocit, že všetko bude tak ako má byť a prestala som byť nervózna z príprav, môj zdravotný stav sa rozhodol mi moje plány prekaziť a ochorela som, takže s moderovaním som sa žiaľ, musela rozlúčiť, čo urobilo škrt cez rozpočet nielen mne, ale aj organizátorke. Našťastie sa jej podarilo za mňa nájsť náhradu a tak sa z pôvodnej dvojice moderátoriek stala trojica moderátorov. Ja som sa medzitým stihla vrátiť práve v deň D, no bola som zmierená s tým, že na Sláviku budem iba ako divák. O to väčšie bolo však moje prekvapenie a radosť, keď som sa tesne pred začatím programu dozvedela, že budem sedieť v porote a tým vlastne zastupovať nás, žiakov.

 

Sedieť v porote znamenalo byť ešte bližšie k Zuzke, ako by ma kedy napadlo. Sedela som pri nej, rozprávala som sa s ňou, spoločne sme hodnotili výkony súťažiacich a ani neviem ako a kedy, tréma zmizla a ja som si zrazu uvedomila, že napriek sláve je Zuzka absolútne normálna, veselá, spontánna baba, ktorá nemá predsudky a napriek tomu, že je celebrita, správala sa absolútne normálne, o nejakej namyslenosti alebo odstupe nemohlo byť ani reči.

 

Po všetkých vystúpeniach si pre nás Zuzka pripravila malý koncert, vyhlásila výsledky hlasovania, poblahoželala súťažiacim, ktorí samozrejme dostali aj ceny a na Zuzku sa zrazu vyrútili všetci jej fanúšikovia s prosbou o podpis a fotografiu. Ešte šťastie, že ja som sa s ňou stihla dohodnúť vopred, inak by som zrejme nemala žiadnu šancu.

 

Môj celkový dojem z IPR Slávika 2012 je veľmi dobrý. Súťažiaci boli skvelý, Zuzka bola komunikatívna, takže sme sa pri nej  všetci cítili super a bol to skvelý zážitok...

 

Tak, takéto bolo moje prvé, no dúfam, že nie posledné, osobné stretnutie so Zuzkou Smatanovou...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Marek Vagovič: Fico sa potrebuje udržať, aby sa kauzy nevyšetrili

Niektorí novinári berú Ficove výroky o prostitútkach príliš osobne, tvrdí novinár Marek Vagovič.

EKONOMIKA

Slováci ponúkajú za železiarne najviac, Američanom sa to máli

Žiaden záujemca neponúka cenu, ktorá by uspokojila U. S. Steel. Predaj neuzavreli.

KOMENTÁRE

Deklarácia zločinu

Harakiri morálky, azda aj tak sa dá pomenovať deklarácia súčasnej moci.


Už ste čítali?